Úvod » Aktuality » SPIEVAJ AKO MÁŠ! Lekcie hlasovej výchovy

SPIEVAJ AKO MÁŠ! Lekcie hlasovej výchovy

Spievaj ako máš - teaser
Workshop hlasovej výchovy s hlasovou pedagogičkou určený pre každého, kto sa chce dozvedieť viac o tom, ako trénovať a využívať hlasivky.

Máte záujem o spev, ale neviete, ako začať? Alebo ste skúsený spevák či dirigent, ktorý chce svoje umenie posunúť na ďalšiu úroveň? Nechajte sa vtiahnuť do sveta hlasovej výchovy s našou novou sériou online videí „SPIEVAJ, AKO MÁŠ!“, ktoré budeme zverejňovať každý pondelok. Táto unikátna séria videí, vedená renomovanou hlasovou pedagogičkou Darinou Andučič-Tóthovou, ponúka komplexný pohľad na techniky spevu, hlasovú hygienu a správne hlasové postupy.

Už prvý diel vám otvorí dvere do sveta hlasiviek – toho fascinujúceho svalu, ktorý využívame pri každom slove. Pozriete si, ako správne dýchať, ako sa pripraviť na spev a ako si udržať hlas v najlepšej kondícii. Nech sa už venujete spevu profesionálne, alebo len pre vlastné potešenie, naše videá vám poskytnú cenné tipy a triky, ako zlepšiť vaše výkony a ako spievať s väčšou radosťou.

Nenechajte si ujsť túto príležitosť naučiť sa viac o svojom hlase a objavte, ako môžete znieť lepšie, než kedykoľvek predtým. Spojte sa s nami každý pondelok a transformujte svoj hlas s pomocou expertky Dariny Andučič-Tóthovej. „SPIEVAJ, AKO MÁŠ!“ je viac než len spev – je to cesta k objavovaniu vlastného hlasového potenciálu.

Tento článok bol zverejnený 15. 4. 2024 a naposledy aktualizovaný 22. 4. 2024.

Technická podpora

Našli ste chybu na tejto stránke? Napíšte nám to prostredníctvom tohoto formulára.