Úvod » Aktuality » Finančná podpora postupových súťaží

Finančná podpora postupových súťaží

NOC: Radosť z tvorivosti

Národné osvetové centrum s podporou Ministerstva kultúry SR spúšťa finančnú podporu postupových súťaží vyhlasovaných Národným osvetovým centrom.

Podpora je určená prioritne pre regionálne súťaže, ale je možné požiadať si aj na dofinancovanie krajských či celoštátnych kôl. Podporené môžu byť aj podujatia, ktoré sa už uskutočnili, ale len v kalendárnom roku 2021. Taktiež je možné požiadať si na regionálne prehliadky súťaží, ktoré boli v tomto roku vyhlásené, ich postupovosť sa však zrušila (viac v dokumente https://www.nocka.sk/wp-content/uploads/2021/02/Vyhlasenie-NOC-k-celostatnym-postupovym-sutaziam-2021.pdf).

O finančnú podporu možno požiadať najneskôr do 31. mája 2021 prostredníctvom elektronického dotazníka, ktorý bol jednotlivým organizátorom súťaží zaslaný e-mailom.

V prípade, že ste organizátor regionálneho (okresného), krajského či celoštátneho kola niektorej zo súťaží vyhlasovaných Národným osvetovým centrom a nedostali ste e-mail s dotazníkom, kontaktujte nás e-mailom na tatiana.siskova@nocka.sk.

 

V prípade otázok nás taktiež kontaktujte na uvedený e-mail.

 

Spolu pre radosť z tvorivosti!

Tento článok bol zverejnený 20. 5. 2021 a naposledy aktualizovaný 2. 7. 2021.

Technická podpora

Našli ste chybu na tejto stránke? Napíšte nám to prostredníctvom tohoto formulára.