V rámci plesovej sezóny a zimných tanečných zábav pripravilo Národné osvetové centrum v spolupráci s občianskym združením Swingmánia špeciálnu valentínsku tančiareň v rytme swingu.
Nielen zamilovaných tak na jeden večer prenesie do minulosti živá hudba v podaní swingového orchestra FATS JAZZ BAND pod vedením Ladislava Fančoviča, tanečný workshop lektorov tanečnej školy B-Swing a zmyselná a mámivá Burlesque show.

Tematické tančiarne usporadúvame už šiesty rok, chceme nimi nadviazať na dlhoročnú tradíciu bratislavských tančiarní medzivojnového obdobia. Ľudia tak majú jedinečnú príležitosť vypočuť si hot jazzovú a swingovú hudbu z počiatkov jazzu v jej pôvodnej podobe, hranú na originálnych historických hudobných nástrojoch a bez moderných prímesí. Keďže táto hudba nebola pôvodne koncertná, ale tanečná, tak je v sále pripravený dostatočne veľký tanečný parket, ale aj vyvýšené miesta pre netancujúcich poslucháčov.
Kto chce zažiť atmosféru 20. až 40. rokov minulého storočia v nočnom klube, patričnom oblečení, s pohárom dobrého vínka a pri tanci, ponúkame mu skvelú príležitosť – 16. februára vo V-klube.