Úvod » Aktuality » Pracovná ponuka: Stážista Projektovej kancelárie

Pracovná ponuka: Stážista Projektovej kancelárie

NOC: Radosť z tvorivosti
Hľadáme asistenta/asistentku Projektovej kancelárie NOC

Miesto práce
Národné osvetové centrum / V-klub, Námestie SNP, Bratislava

Druh pracovného pomeru
internship, stáž

Termín nástupu
ASAP

Mzdové podmienky
Jedná sa o neplatenú stáž, odporúčame hlavne študentom.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie čiastkových úloh a koordinácia činností v rámci projektov
  • podpora projektov v oblasti zavádzania zmien a finančného plánovania
  • interná administratíva
  • manažovanie aktivít a administratívy spojených s projektami
  • písanie zápisov z projektových stretnutí
  • príprava reportov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • flexibilný pracovný čas
  • vzdelávacie a rozvojové aktivity individuálne podľa potreby
  • pracovné miesto v centre Bratislavy
  • tvoriví kolektív odborníkov v rámci projektového riadenia
  • možnosť získania cennej praxe
  • možnosť absolvovania povinnej praxe zo školy
  • osvedčenie o absolvovaní stáže a referencia budúceho zamestnania

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačom o stáž ďakujeme a zároveň oznamujeme, že v prípade postupu na pracovný pohovor budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, a to telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca a viac informácií: https://www.profesia.sk/praca/narodne-osvetove-centrum/O4353684

Kontakt

Kontaktná osoba: KGR
e-mail: personalne@nocka.sk

Tento článok bol zverejnený 14. 6. 2022 a naposledy aktualizovaný 21. 6. 2022.

Technická podpora

Našli ste chybu na tejto stránke? Napíšte nám to prostredníctvom tohoto formulára.