Bratislavský kraj
Krajské kolo

Divadelné konfrontácie
Dom kultúry Pezinok
Malokarpatské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 10.03.2019
termín konania
29. - 30. marca 2019

Trnava, Piešťany, Hlohovec
Regionálne kolo

Regionálna súťažná prehliadka neprofesionálneho divadla Trnavského regiónu
Empírové Divadlo, Hlohovec
Trnavské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 28.02.2019
termín konania
15. – 16. februára 2019

Dunajská Streda, Veľký Meder, Šamorín, Gabčíkovo
Regionálne kolo

Regionálny výber
Miesto: podľa dohody
Žitnoostrovské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 04.03.2019
termín konania
Formou výberu

Galanta
Regionálne kolo

Regionálny výber
Miesto: podľa dohody
Galantské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 28.02.2019
termín konania
Formou výberu

Nitra, Šaľa, Zlaté Moravce
Regionálne kolo

Regionálny výber
Miesto: podľa dohody
Krajské osvetové stredisko v Nitre
uzávierka prihlášok 24.03.2019
termín konania
Formou výberu

Nové Zámky, Šurany, Štúrovo
Regionálne kolo

Regionálny výber
Miesto: podľa dohody
Regionálne osvetové stredisko v Nových Zámkoch
uzávierka prihlášok 24.03.2019
termín konania
Formou výberu

Levice
Regionálne kolo

Regionálny výber
Miesto: podľa dohody
Regionálne osvetové stredisko v Leviciach
uzávierka prihlášok 22.03.2019
termín konania
Formou výberu

Topoľčany
Regionálne kolo

Regionálny výber
Miesto: podľa dohody
Tribečské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 24.03.2019
termín konania
Formou výberu

Prievidza, Partizánske
Regionálne kolo

Ochotnícke javisko
Prievidza DK/KASS, Art Point centrum
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
uzávierka prihlášok 04.03.2019
termín konania
22. – 23. marca 2019

Trenčín
Regionálne kolo

Regionálny výber
Miesto: podľa dohody
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne
uzávierka prihlášok 22.03.2019
termín konania
Formou výberu

Považská Bystrica
Regionálne kolo

Regionálny výber
Miesto: podľa dohody
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici
uzávierka prihlášok 01.03.2019
termín konania
16. a 24. marca 2019

Bytča, Žilina
Regionálne kolo

Divadelná Žilina
Bábkové divadlo Žilina
Krajské kultúrne stredisko v Žiline
uzávierka prihlášok 08.03.2019
termín konania
25. - 26. marca 2019

Ružomberok, Liptovský Mikuláš
Regionálne kolo

Regionálny výber
Domáce scény divadelných súborov
Liptovské kultúrne stredisko
uzávierka prihlášok 10.03.2019
termín konania
Formou výberu

Čadca, Kysucké Nové Mesto
Regionálne kolo

Regionálny výber
Miesto: podľa dohody
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci
uzávierka prihlášok 22.02.2019
termín konania
Formou výberu

Dolný Kubín, Námestovo, Tvrdošín
Regionálne kolo

Regionálny výber
Miesto: podľa dohody
Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne
uzávierka prihlášok 08.03.2019
termín konania
Formou výberu

Martin, Turčianske Teplice
Regionálne kolo

Turčianske divadelné dni
Kultúrny Dom Belá-Dulice
Turčianske kultúrne stredisko v Martine
uzávierka prihlášok 08.03.2019
termín konania
17. - 18. marca 2019

Zvolen, Detva, Krupina
Regionálne kolo

Divadelné slávnosti Podpoľania a Hontu
Dom kultúry ŽSR, Zvolen
Podpolianske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 15.03.2019
termín konania
06. apríla 2019

Banská Bystrica, Brezno
Regionálne kolo

Karvašová Bystrica
Komorná sála SOS, Banská Bystrica
Stredoslovenské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 21.03.2019
termín konania
21. marca 2019

Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Žarnovica
Regionálne kolo

AMDIV 2019
Pohronské osvetové stredisko
Pohronské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 25.03.2019
termín konania
Formou výberu

Lučenec, Poltár
Regionálne kolo

Regionálny výber
Miesto: podľa dohody
Novohradské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 29.03.2019
termín konania
Formou výberu

Rimavská Sobota
Regionálne kolo

Lojkov divadelný Tisovec
DK Tisovec
Gemersko-malohontské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 15.03.2019
termín konania
6. apríla 2019

Veľký Krtíš
Regionálne kolo

Divadelné Révy
Mestské Kultúrne Stredisko Veľký Krtíš
Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 22.03.2019
termín konania
29. marca 2019

Poprad, Kežmarok, Levoča
Regionálne kolo

Divadelná Šuňava
DK Šuňava
Podtatranské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 28.02.2019
termín konania
8. – 9. marca 2019

Humenné, Snina, Medzilaborce
Regionálne kolo

Divadelná jar
Vihorlatské múzeum v Humennom
Vihorlatské múzeum v Humennom
uzávierka prihlášok 27.02.2019
termín konania
07. marca 2019

Prešov, Sabinov
Regionálne kolo

Dni s Táliou
Divadlo Jonáša Záborského - Malá scéna
Divadlo Jonáša Záborského - útvar osvetovej činnosti v Prešove
uzávierka prihlášok 05.03.2019
termín konania
19. marca 2019

Stropkov, Svidník
Regionálne kolo

Regionálny výber
Miesto: podľa dohody
Podduklianske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 07.03.2019
termín konania
Formou výberu

Bardejov
Regionálne kolo

Regionálna prehliadka
Senior centrum v Bardejove
Hornošarišské osvetové stredisko v Bardejove
uzávierka prihlášok 28.02.2019
termín konania
12. marca 2019

Vranov nad Topľou
Regionálne kolo

Regionálny výber
Miesto: podľa dohody
Hornozemplínske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 20.03.2019
termín konania
Formou výberu

Trebišov
Regionálne kolo

Regionálny výber
Miesto: podľa dohody
Múzeum a kultúrne centrum južného Zemplína
uzávierka prihlášok 18.03.2019
termín konania
Formou výberu

Michalovce, Sobrance
Regionálne kolo

Zemplínska scénická jar
Mestské kultúrne stredisko v Michalovciach
Zemplínske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 06.03.2019
termín konania
27. februára 2019

Košice
Regionálne kolo

Dedo
Centrum voľného času, Orgovánová 5, Košice
Centrum voľného času, Orgovánová 5
uzávierka prihlášok 04.03.2019
termín konania
18. marca 2019