Bratislavský kraj
Krajské kolo

Vrť sa dievča
Dom kultúry Zrkadlový háj
Malokarpatské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 10.04.2019
termín konania
5. 5. 2019

Trnava, Hlohovec, Piešťany
Regionálne kolo

Detský folklórny festival
Kultúrny dom Križovany nad Dudváhom
Trnavské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 20.03.2019
termín konania
4. 4. 2019

Dunajská Streda
Regionálne kolo

Eniki beniki
Mestské kultúrne stredisko Šamorín
Žitnoostrovské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 08.03.2019
termín konania
2. 3. 2019

Galanta
Regionálne kolo

Tancuj, tancuj vykrúcaj
Galanta
Galantské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 08.03.2019
termín konania
9. 4. 2019

Senica, Skalica
Regionálne kolo

Detské folklórne súbory Gbely
Gbely
Záhorské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 19.03.2019
termín konania
20. 3. 2019

Nitra, Šaľa, Zlaté Moravce
Regionálne kolo

Heličky
Jelenec
Krajské osvetové stredisko v Nitre
uzávierka prihlášok 05.03.2019
termín konania
19. 3. 2019

Komárno
Regionálne kolo

Eniki beniki
Komárno
Regionálne osvetové stredisko v Komárne
uzávierka prihlášok 01.03.2019
termín konania
7. 3. 2019

Nové Zámky
Regionálne kolo

Trvalky
Miesto konania podľa dohody
Regionálne osvetové stredisko v Nových Zámkoch
uzávierka prihlášok 18.03.2019
termín konania
Formou výberu

Topoľčany
Regionálne kolo

Eniki beniki
Topoľčany
Tribečské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 08.03.2019
termín konania
Formou výberu

Levice
Regionálne kolo

Trvalky
Levice
Regionálne osvetové stredisko v Leviciach
uzávierka prihlášok 22.03.2019
termín konania
Formou výberu

Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Bánovce nad Bebravou
Regionálne kolo

Zatancujme si
Kino Hviezda, Trenčín
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne
uzávierka prihlášok 01.03.2019
termín konania
6. 4. 2019

Prievidza, Partizánske
Regionálne kolo

Deti deťom
Dom kultúry Tužina
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
uzávierka prihlášok 15.03.2019
termín konania
30. 3. 2019

Považská Bystrica, Púchov, Ilava
Regionálne kolo

Morena, morena
Kino Mier, Považská Bystrica
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici
uzávierka prihlášok 15.03.2019
termín konania
22. 3. 2019

Dolný Kubín, Tvrdošín, Námestovo
Regionálne kolo

Oravské krpčeky
Nižná
Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne
uzávierka prihlášok 07.03.2019
termín konania
14. 3. 2019

Čadca, Kysucké Nové Mesto
Regionálne kolo

V rytme ľudového tanca
Dom kultúry Čadca
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci
uzávierka prihlášok 11.03.2019
termín konania
27. 3. 2019

Liptovský Mikuláš, Ružomberok
Regionálne kolo

Pri prameňoch krásy
Liptovský Mikuláš
Liptovské kultúrne stredisko
uzávierka prihlášok 18.03.2019
termín konania
5. 4. 2019

Žilina, Bytča
Regionálne kolo

Vítanie jari
Konzervatórium Žilina
Krajské kultúrne stredisko v Žiline
uzávierka prihlášok 18.03.2019
termín konania
6. 4. 2019

Martin, Turčianske Teplice
Regionálne kolo

Eniki beniki
Martin
Turčianske kultúrne stredisko v Martine
uzávierka prihlášok 20.03.2019
termín konania
Formou výberu

Banská Bystrica, Brezno
Regionálne kolo

Eniki beniki
Banská Bystrica
Stredoslovenské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 22.03.2019
termín konania
24. 3. 2019

Detva, Krupina, Zvolen
Regionálne kolo

Eniki beniki
Kultúrne centrum A. Sládkoviča, Detva
Podpolianske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 08.03.2019
termín konania
23. 3. 2019

Veľký Krtíš
Regionálne kolo

Detský folklórny festival
Hrušov
Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 01.04.2019
termín konania
12. 4. 2019

Poltár, Lučenec
Regionálne kolo

Eniki beniki
Lučenec
Novohradské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 21.03.2019
termín konania
4. 4. 2019

Rimavská Sobota, Revúca
Regionálne kolo

Zlatá strunka
Hnúšťa
Gemersko-malohontské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 29.03.2019
termín konania
12. 4. 2019

Žiar nad Hronom, Žarnovica, Banská Štiavnica
Regionálne kolo

Tancuj, tancuj
Žiar nad Hronom
Pohronské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 06.03.2019
termín konania
21. 10. 2018

Prešov
Regionálne kolo

Kreácie detského folklóru
Malá scéna, Divadlo Jonáša Záborského v Prešove
Divadlo Jonáša Záborského - útvar osvetovej činnosti v Prešove
uzávierka prihlášok 06.03.2019
termín konania
10. 3. 2019

Sabinov
Regionálne kolo

Kreácie detského folklóru
Mestská galéria Lipany
Divadlo Jonáša Záborského - útvar osvetovej činnosti v Prešove
uzávierka prihlášok 04.03.2019
termín konania
14. 3. 2019

Stará Ľubovňa
Regionálne kolo

Eniki beniki
Kino Tatra, Stará Ľubovňa
Ľubovnianske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 25.03.2019
termín konania
5. 4. 2019

Svidník, Stropkov
Regionálne kolo

Eniki beniki
Mestské kultúrne stredisko Svidník
Podduklianske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 16.04.2019
termín konania
16. 4. 2019

Bardejov
Regionálne kolo

Eniki beniki
Bardejov
Hornošarišské osvetové stredisko v Bardejove
uzávierka prihlášok 05.03.2019
termín konania
12. 3. 2019

Vranov nad Topľou
Regionálne kolo

Eniki beniki
Kultúrny dom Vranov nad Topľou
Hornozemplínske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 24.03.2019
termín konania
31. 3. 2019

Kežmarok
Regionálne kolo

Eniki beniki
Kežmarok
Podtatranské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 15.03.2019
termín konania
13. 4. 2019

Poprad, Levoča
Regionálne kolo

Eniki beniki
Svit
Podtatranské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 15.03.2019
termín konania
13. 4. 2019

Košice, Michalovce, Trebišov, Sobrance
Regionálne kolo

Na tej lúke, na zelenej
Kulturpark, Košice
Kultúrne centrum Údolia Bodvy a Rudohoria
uzávierka prihlášok 10.03.2019
termín konania
14. 3. 2019

Rožňava
Regionálne kolo

Eniki beniki
Rožňava
Gemerské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 08.03.2019
termín konania
8. 3. 2019

Spišská Nová Ves, Gelnica
Regionálne kolo

Na tej lúke, na zelenej
Smižany
Spišské osvetové stredisko v Spišskej Novej Vsi
uzávierka prihlášok 20.03.2019
termín konania
24. 3. 2019