Bratislavský kraj
Krajské kolo

Stretnutie s malou Táliou
Senec
Malokarpatské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 14.02.2020
termín konania
18. - 20. marca 2020

Trnava, Piešťany, Hlohovec
Regionálne kolo

Regionálna súťažná prehliadka neprofesionálneho divadla Trnavského regiónu
Empírové divadlo Hlohovec
Trnavské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 20.01.2020
termín konania
14. - 16. februára 2020

Senica, Skalica
Regionálne kolo

Senické zrkadielko Anky Gamanovej
DK Senica
Záhorské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 24.02.2020
termín konania
24. marca 2020

Nitra, Šaľa, Zlaté Moravce
Regionálne kolo

Javiskový škriatok
MsKS - Dom kultúry Šaľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre
uzávierka prihlášok 24.01.2020
termín konania
10. - 11. februára 2020

Levice, Šahy, Tlmače, Želiezovce
Regionálne kolo

regionálny výber - Trojhlavý drak
podľa dohody
Regionálne osvetové stredisko v Leviciach
uzávierka prihlášok 23.03.2020
termín konania
formou výberu

Topoľčany
Regionálne kolo

regionálny výber - Detský javiskový sen
podľa dohody
Tribečské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 15.03.2020
termín konania
formou výberu

Nové Zámky, Štúrovo, Šurany
Regionálne kolo

regionálny výber
podľa dohody
Regionálne osvetové stredisko v Nových Zámkoch
uzávierka prihlášok 23.03.2020
termín konania
formou výberu

Trenčín, Bánovce nad Bebravou, Nové Mesto nad Váhom
Regionálne kolo

regionálny výber
podľa dohody
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne
uzávierka prihlášok 02.03.2020
termín konania
formou výberu

Prievidza, Partizánske
Regionálne kolo

Ochotnícke javisko
RKC v Prievidzi, kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi, Art point
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
uzávierka prihlášok 14.02.2020
termín konania
13. -14. marca 2020

Bytča, Žilina, Rajecké Teplice
Regionálne kolo

Divadelná Žilina
BDŽ Žilina
Krajské kultúrne stredisko v Žiline
uzávierka prihlášok 29.02.2020
termín konania
23. – 24. marca 2020

Námestovo, Tvrdošín, Dolný Kubín
Regionálne kolo

O erb mesta Dolný Kubín
MsKS Dolný Kubín
Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne
uzávierka prihlášok 24.02.2020
termín konania
12. marca 2020

Čadca, Kysucké Nové Mesto
Regionálne kolo

Deti deťom
Mestské kultúrno-športové stredisko Kysucké Nové Mesto
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci
uzávierka prihlášok 20.03.2020
termín konania
3. apríla 2020

Martin, Kláštor pod Znievom, Turčianske Teplice
Regionálne kolo

Dieťa v divadle
KD v Turčianskych Tepliciach
Turčianske kultúrne stredisko v Martine
uzávierka prihlášok 16.03.2020
termín konania
30. marca 2020

Liptovský Mikuláš, Ružomberok
Regionálne kolo

Divadlo deťom
DK Liptovský Mikuláš
Liptovské kultúrne stredisko
uzávierka prihlášok 19.03.2020
termín konania
20. marca 2020

Revúca, Rimavská Sobota
Regionálne kolo

Detská divadelná Revúca
MsKS Revúca
Gemersko-malohontské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 05.03.2020
termín konania
26. marca 2020

Veľký Krtíš
Regionálne kolo

Divadelné révy
MsKS Veľký Krtíš
Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 25.03.2020
termín konania
27. marca 2020

Žarnovica, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica
Regionálne kolo

Rozprávkové javisko
Kino Vatra, Nová Baňa
Pohronské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 03.03.2020
termín konania
24. marca 2020

Brezno, Banská Bystrica
Regionálne kolo

My sme malí divadelníci
DK Brusno
Stredoslovenské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 13.03.2020
termín konania
27. marca 2020

Zvolen, Detva, Krupina
Regionálne kolo

Rozprávkové divadielko v Detve
Kultúrny dom Detva
Podpolianske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 05.03.2020
termín konania
24. - 25. marca 2020

Lučenec, Poltár
Regionálne kolo

Rozprávková skrinka
Divadlo B. S. Timravy, Lučenec
Novohradské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 19.03.2020
termín konania
31. marca 2020

Humenné, Snina, Medzilaborce
Regionálne kolo

Divadelná Jar
Vihorlatské múzeum v Humennom
Vihorlatské múzeum v Humennom
uzávierka prihlášok 10.02.2020
termín konania
20. februára 2020

Prešov, Sabinov
Regionálne kolo

Dni s Táliou
Malá scéna DJZ Prešov
Divadlo Jonáša Záborského - útvar osvetovej činnosti v Prešove
uzávierka prihlášok 13.02.2020
termín konania
11. marca 2020

Poprad, Kežmarok, Levoča
Regionálne kolo

Divadelná Šuňava
DK Šuňava
Podtatranské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 02.03.2020
termín konania
21. - 22. marca 2020

Spišská Nová Ves, Gelnica
Regionálne kolo

Z rozprávky do rozprávky
Spišské divadlo v Spišskej Novej Vsi
Spišské osvetové stredisko v Spišskej Novej Vsi
uzávierka prihlášok 31.01.2020
termín konania
23. - 24. marca 2020

Ďurkov, Ruskov
Regionálne kolo

Divadelný Ďurkov
KD Ďurkov
Kultúrne centrum Abova
uzávierka prihlášok 28.02.2020
termín konania
11. marca 2020

Michalovce, Sobrance
Regionálne kolo

Zemplínska scénická jar
MsKS Michalovce
Zemplínske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 12.03.2020
termín konania
19. marca 2020

Trebišov
Regionálne kolo

regionálny výber
podľa dohody
Múzeum a kultúrne centrum južného Zemplína
uzávierka prihlášok 10.03.2020
termín konania
formou výberu

Košice
Regionálne kolo

Dedo
Centrum voľného času Domino, Košice
Centrum voľného času, Orgovánová 5
uzávierka prihlášok 02.03.2020
termín konania
16. marca 2020