Bratislavský kraj
Krajské kolo

Stretnutie s malou Táliou
Senec
Malokarpatské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 07.04.2019
termín konania
20. – 22. 3. 2019

Trnava, Piešťany, Hlohovec
Regionálne kolo

Regionálna súťažná prehliadka neprofesionálneho divadla Trnavského regiónu
Empírové Divadlo Holohovec
Trnavské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 31.01.2019
termín konania
15. – 16. 2. 2019

Dunajská Streda, Veľký Meder, Šamorín, Gabčíkovo
Regionálne kolo

Dunajskostredský divadelný festival
Podľa dohody
Žitnoostrovské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 28.02.2019
termín konania
Formou výberu

Senica, Skalica
Regionálne kolo

Senické zrkadielko Anky Gamanovej
Dom kultúry Senica
Záhorské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 28.02.2019
termín konania
12. 3. 2019

Nitra, Šaľa, Zlaté Moravce
Regionálne kolo

Javiskový škriatok
Dom kultúry Šaľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre
uzávierka prihlášok 10.03.2019
termín konania
21. - 22. 2. 2019

Levice, Šahy, Tlmače, Želiezovce
Regionálne kolo

Trojhlavý drak
Podľa dohody
Regionálne osvetové stredisko v Leviciach
uzávierka prihlášok 22.03.2019
termín konania
Formou výberu

Topoľčany
Regionálne kolo

Detský javiskový sen
Podľa dohody
Tribečské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 28.03.2019
termín konania
Formou výberu

Nové Zámky, Štúrovo, Šurany
Regionálne kolo

Divadlo a deti
Podľa dohody
Regionálne osvetové stredisko v Nových Zámkoch
uzávierka prihlášok 20.03.2019
termín konania
Formou výberu

Prievidza, Partizánske
Regionálne kolo

Ochotnícke javisko
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi, Kultúrne a spoločenské stredisko, Art point
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
uzávierka prihlášok 06.03.2019
termín konania
22. - 23. 3. 2019

Trenčín, Bánovce nad Bebravou, Nové Mesto nad Váhom
Regionálne kolo

Divadlo a deti
Podľa dohody
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne
uzávierka prihlášok 22.03.2019
termín konania
Formou výberu

Žilina, Bytča, Rajecké Teplice
Regionálne kolo

Divadelná Žilina
Bábkové divadlo Žilina
Krajské kultúrne stredisko v Žiline
uzávierka prihlášok 08.03.2019
termín konania
25. - 26. 3. 2019

Dolný Kubín, Námestovo, Tvrdošín
Regionálne kolo

O erb mesta Dolný Kubín
Mestské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne
Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne
uzávierka prihlášok 22.02.2019
termín konania
21. – 22. 3. 2019

Martin, Turčianske Teplice, Kláštor pod Znievom
Regionálne kolo

Dieťa v divadle
Kultúrny dom v Turčianskych Tepliciach
Turčianske kultúrne stredisko v Martine
uzávierka prihlášok 31.03.2019
termín konania
27. 3. 2019

Liptovský Mikuláš, Ružomberok
Regionálne kolo

Divadlo deťom
Liptovský Mikuláš
Liptovské kultúrne stredisko
uzávierka prihlášok 30.03.2019
termín konania
22. 3. 2019

Čadca, Kysucké Nové Mesto
Regionálne kolo

Deti deťom
Mestské kultúrno-športové stredisko Kysucké Nové Mesto
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci
uzávierka prihlášok 20.03.2019
termín konania
5. 4. 2019

Rimavská Sobota, Revúca
Regionálne kolo

Detská Divadelná Revúca
Revúca
Gemersko-malohontské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 15.03.2019
termín konania
29. 3. 2019

Lučenec, Poltár
Regionálne kolo

Rozprávková skrinka
Poltár
Novohradské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 15.03.2019
termín konania
21. 3. 2019

Veľký Krtíš
Regionálne kolo

Divadelné révy
Mestské kultúrne stredisko Veľký Krtíš
Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 22.03.2019
termín konania
29. 3. 2019

Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Žarnovica
Regionálne kolo

Rozprávkové javisko
Kino Vatra Nová Baňa
Pohronské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 11.03.2019
termín konania
19. 3. 2019

Banská Bystrica, Brezno
Regionálne kolo

My sme malí divadelníci 2019
Mestské kultúrne stredisko v Slovenskej Ľupči
Stredoslovenské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 21.03.2019
termín konania
27. 3. 2019

Zvolen, Detva, Krupina
Regionálne kolo

Rozprávkové divadielko v Detve
Detva, Kultúrny dom
Podpolianske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 28.02.2019
termín konania
13. 3. 2019

Humenné, Snina, Medzilaborce
Regionálne kolo

Divadelná jar
Vihorlatské múzeum v Humennom
Vihorlatské múzeum v Humennom
uzávierka prihlášok 27.02.2019
termín konania
7. 3. 2019

Prešov, Sabinov
Regionálne kolo

Dni s Táliou
Malá scéna Divadla Jonáša Záborského v Prešove
Divadlo Jonáša Záborského - útvar osvetovej činnosti v Prešove
uzávierka prihlášok 05.03.2019
termín konania
19. 3. - 20. 3. 2019

Poprad, Kežmarok, Levoča
Regionálne kolo

Divadelná Šuňava
Dom kultúry Šuňava
Podtatranské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 01.05.2019
termín konania
8. - 9. 3. 2019

Bardejov
Regionálne kolo

Divadlo a deti
Senior centrum, Bardejov
Hornošarišské osvetové stredisko v Bardejove
uzávierka prihlášok 28.02.2019
termín konania
12. 3. 2019

Vranov nad Topľou
Regionálne kolo

Divadelná slávnosť
Divadelná sála Vranov nad Topľou
Hornozemplínske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 26.02.2019
termín konania
12. 3. 2019

Spišská Nová Ves, Gelnica
Regionálne kolo

Z rozprávky do rozprávky
Spišské divadlo v Spišskej Novej Vsi
Spišské osvetové stredisko v Spišskej Novej Vsi
uzávierka prihlášok 15.03.2019
termín konania
27. - 28. 3. 2019

Michalovce, Sobrance
Regionálne kolo

Zemplínska scénická Jar
Mestské kultúrne stredisko Michalovce
Zemplínske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 06.03.2019
termín konania
27. 2. 2019

Trebišov
Regionálne kolo

Cesta do rozprávky
Podľa dohody
Múzeum a kultúrne centrum južného Zemplína
uzávierka prihlášok 18.03.2019
termín konania
Formou výberu

Ďurkov, Ruskov
Regionálne kolo

Divadelný Ďurkov
Kultúrny dom Ďurkov
Kultúrne centrum Abova
uzávierka prihlášok 04.03.2019
termín konania
13. 3. 2019

Košice
Regionálne kolo

Dedo
Centrum voľného času, Orgovánová 5, Košice
Centrum voľného času, Orgovánová 5
uzávierka prihlášok 13.03.2019
termín konania
18. 3. 2019