Bratislavský kraj
Krajské kolo

DIVADELNÉ KONFRONTÁCIE
Dom kultúry Pezinok
Malokarpatské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 29.02.2020
termín konania
3. - 4. apríla 2020

Trnavský kraj
Krajské kolo

Malá krajská scénická žatva
Empírové divadlo, Hlohovec
Trnavské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 12.02.2020
termín konania
14. -16. februára 2020

Nitra, Šaľa, Zlaté Moravce
Regionálne kolo

Regionálny výber
podľa dohody
Krajské osvetové stredisko v Nitre
uzávierka prihlášok 03.04.2020
termín konania
formou výberu

Nové Zámky, Šurany
Regionálne kolo

Regionálny výber
podľa dohody
Regionálne osvetové stredisko v Nových Zámkoch
uzávierka prihlášok 04.04.2020
termín konania
formou výberu

Levice
Regionálne kolo

Regionálny výber
podľa dohody
Regionálne osvetové stredisko v Leviciach
uzávierka prihlášok 07.04.2020
termín konania
formou výberu

Topoľčany
Regionálne kolo

Regionálny výber
podľa dohody
Tribečské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 15.03.2020
termín konania
formou výberu

Prievidza, Partizánske
Regionálne kolo

Ochotnícke javisko
Art Point Centrum, Kultúrny dom Prievidza, RKC Prievidza
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
uzávierka prihlášok 14.02.2020
termín konania
13. - 14. marca 2020

Trenčín
Regionálne kolo

Regionálny výber
podľa dohody
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne
uzávierka prihlášok 14.02.2020
termín konania
formou výberu

Považská Bystrica
Regionálne kolo

Regionálny výber
podľa dohody
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici
uzávierka prihlášok 05.03.2020
termín konania
14. - 15. marca 2020

Martin, Turčianske Teplice
Regionálne kolo

Turčianske divadelné dni
Kultúrny dom Belá - Dulice
Turčianske kultúrne stredisko v Martine
uzávierka prihlášok 02.03.2020
termín konania
20. - 21. marca 2020

Ružomberok, Liptovský Mikuláš
Regionálne kolo

Regionálny výber
domáce scény divadelných súborov
Liptovské kultúrne stredisko
uzávierka prihlášok 31.03.2020
termín konania
formou výberu

Čadca, Kysucké Nové Mesto
Regionálne kolo

Regionálny výber
podľa dohody
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci
uzávierka prihlášok 31.03.2020
termín konania
formou výberu

Dolný Kubín, Námestovo, Tvrdošín
Regionálne kolo

Regionálny výber
podľa dohody
Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne
uzávierka prihlášok 29.02.2020
termín konania
formou výberu

Zvolen, Detva, Krupina
Regionálne kolo

Divadelné slávnosti Podpoľania a Hontu
Kino kultúra, Krupina
Podpolianske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 10.03.2020
termín konania
3. - 5. apríla 2020

Banská Bystrica, Brezno
Regionálne kolo

Tajovského divadelné dni
Kultúrny dom Brusno
Stredoslovenské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 20.02.2020
termín konania
26. - 29. marca 2020

Veľký Krtíš
Regionálne kolo

Divadelné Révy
MsKS Veľký Krťíš
Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 15.03.2020
termín konania
27. marca 2020

Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Žarnovica
Regionálne kolo

AMDIV 2020
KD Žarnovica
Pohronské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 15.03.2020
termín konania
5. apríla 2020

Lučenec, Poltár
Regionálne kolo

Regionálny výber
podľa dohody
Novohradské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 31.03.2020
termín konania
formou výberu

Rimavská Sobota, Revúca
Regionálne kolo

Lojkov divadelný Tisovec
MsKS Tisovec
Gemersko-malohontské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 08.03.2020
termín konania
4. apríla 2020

Poprad, Kežmarok, Levoča
Regionálne kolo

Divadelná Šuňava
Kultúrny dom Šuňava
Podtatranské osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 02.03.2020
termín konania
21. - 22. marca 2020

Humenné, Snina, Medzilaborce
Regionálne kolo

Divadelná Jar
Vihorlatské múzeum v Humennom
Vihorlatské múzeum v Humennom
uzávierka prihlášok 10.02.2020
termín konania
20. februára 2020

Prešov, Sabinov
Regionálne kolo

Dni s Táliou
Divadlo Jonáša Záborského
Divadlo Jonáša Záborského - útvar osvetovej činnosti v Prešove
uzávierka prihlášok 11.02.2020
termín konania
11. marca 2020

Stropkov, Svidník
Regionálne kolo

Regionálny výber divadelných súborov
Divadelná sála Kultúrneho strediska, Stropkov
Podduklianske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 11.03.2020
termín konania
22. marca 2020

Bardejov
Regionálne kolo

Regionálny výber
podľa dohody
Hornošarišské osvetové stredisko v Bardejove
uzávierka prihlášok 10.03.2020
termín konania
formou výberu

Vranov nad Topľou
Regionálne kolo

Regionálny výber
podľa dohody
Hornozemplínske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 29.02.2020
termín konania
formou výberu

Trebišov
Regionálne kolo

Regionálny výber
podľa dohody
Múzeum a kultúrne centrum južného Zemplína
uzávierka prihlášok 10.03.2020
termín konania
formou výberu

Michalovce, Sobrance
Regionálne kolo

Zemplínska scénická jar
MsKS Michalovce
Zemplínske osvetové stredisko
uzávierka prihlášok 12.03.2020
termín konania
19. marca 2020

Košice
Regionálne kolo

Dedo
CVČ, EP Popradská 86, Košice
Centrum voľného času, Orgovánová 5
uzávierka prihlášok 02.03.2020
termín konania
16. marca 2020